Medycyna Piękno Zabiegi Zabiegi laserowe

Bezbolesna zmiana rozmiaru – SCIZER!

SCIZER - Bienkowscy Clnic Bydgoszcz

Jędrne, szczupłe ciało to ogromny atut, któremu trudno się oprzeć. Zgrabna figura jest celem wielu osób, zwłaszcza tych, które borykają się z problemem otyłości. Czy jednak oprócz odchudzania i uprawiania sportu, istnieją skuteczne oraz bezpieczne sposoby na pozbycie się zbędnych kilogramów i cellulitu? Oczywiście! Modelowanie sylwetki za pomocą innowacyjnego sprzętu medycyny estetycznej, jakim jest urządzenie SCIZER, to prawdziwy przełom w redukcji tkanki tłuszczowej! Nowoczesna metoda została stworzona w celu znacznego wysmuklenia figury i spełnia to zadanie w imponujący sposób. Pacjenci mogą liczyć na zmianę rozmiaru już po jednym wykonaniu tego fenomenalnego zabiegu i to w dodatku bezboleśnie! Zdaje się więc, że mamy do czynienia z rewolucyjnym i zarazem małoinwazyjnym narzędziem do walki z otyłością miejscową. Co stoi za sukcesem tego niezwykłego sprzętu?

Silniejsze działanie skoncentrowanych ultradźwięków

SCIZER pomaga wygrać walkę z otyłością i cellulitem, a także przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej głównie za sprawą intensywnych parametrów fal ultradźwiękowych HIFU (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), które w tym wypadku działają na głębokości aż 13 milimetrów. Najnowsza głowica urządzenia, jak informują eksperci stosujący SCIZER  Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy, emituje w głąb tkanki podskórnej wiązki ultradźwięków na obszarze 46×46 mm. Wyszczuplanie za pomocą sprzętu SCIZER jest dzięki temu trwałą, kontrolowaną i szybką metodą na zgrabną figurę.

SCIZER – precyzja efektów dzięki skanerowi

Ogromną zaletą terapii SCIZER jest także wykorzystanie nowych, zautomatyzowanych głowic i dokładnego skanera, co sprawia, że jest wyjątkowo precyzyjna. Co istotne, intensywna kuracja przynosi trwałe rezultaty już po jednym zabiegu, właśnie dzięki systemowi HIFU, który jest wspomagany skanerem. Nowoczesna technologia jest efektywnym antidotum na otyłość i cellulit, co czyni ją unikalną, a także stawia w czołówce najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetycznej w kategorii nieinwazyjnych metod leczenia nadwagi. Ten błyskawiczny środek na wspomaganie odchudzania polecany jest wszystkim tym, którzy chcą pozbyć się opornego cellulitu i tkanki tłuszczowej z takich miejsc, jak brzuch, uda, pośladki, biodra oraz ramiona. Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań i można go wykonywać przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie.

Bezbolesność i brak rekonwalescencji

Widoczne wysmuklenie figury i redukcja tkanki tłuszczowej za sprawą terapii SCIZER przebiega praktycznie bezboleśnie, ponieważ urządzenie wyposażone jest w regulowane chłodzenie w głowicy. Dzięki temu leczenie jest komfortowe, a pacjenci mogą w krótkim czasie powrócić do codziennych aktywności życiowych. Większość komórek tłuszczowych po kuracji wchłania się w ciągu około 12 tygodni po wykonaniu zabiegu, czego przejawem jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej nawet o 2,5 cm. Te doskonałe rezultaty pozwalają więc wygrać z otyłością i zmienić rozmiar na mniejszy.

Otyłość – jak jej zapobiegać w trwały sposób?

Warto zwrócić uwagę, że na pozytywne rezultaty trwałego modelowania sylwetki mają wpływ nie tylko zabiegi medycyny estetycznej, lecz także nawyki żywieniowe oraz aktywność fizyczna. Istotne jest więc zarówno odchudzanie, jak i regularne uprawianie sportu. Wskazane jest spożywanie dużej ilości wody, około 1,5 litra dziennie, a także unikanie jedzenia słodyczy, tłustych i wysokokalorycznych potraw oraz picia alkoholu. Otyłość miejscowa na brzuchu, udach, pośladkach czy ramionach może być także znacznie zredukowana za pomocą terapii SCIZER czy Ultraformer III, które bardzo pomagają w wyszczuplaniu.

Więcej informacji o szczegółach zabiegu SCIZER w bydgoskiej Bieńkowscy Clinic  znajdziesz na stronie!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *