Medycyna Młodość Piękno Zabiegi Zdrowie

Bezinwazyjny lifting twarzy Accent Prime sposobem na wiotkość skóry, redukcję podwójnego podbródka i poprawę owalu twarzy!

lifting twarzy efekty

Proces starzenia skóry może przebiegać u każdego z nas nieco inaczej. Podczas gdy u jednych po 30. roku życia pojawiają się niewielkie zmiany w postaci drobnych zmarszczek, u innych proces ten przybiera poważniejsze rozmiary i wiąże się m.in. z nadmierną wiotkością skóry, opadaniem owalu twarzy czy pojawieniem się podwójnego podbródka. Jak powstrzymać proces starzenia i przywrócić twarzy młody wygląd? Rozwiązanie na wszystkie powyższe problemy mają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie. Jest nim bezinwazyjny lifting twarzy Accent Prime, który przynosi bardzo skuteczne rezultaty bez potrzeby użycia skalpela. Podpowiadamy, na czym polega ten zabieg!

Bezoperacyjny lifting twarzy – czy to możliwe?

Jeszcze kilka lat temu termin ,,lifting” odnosił się tylko i wyłącznie do inwazyjnej i wymagającej długiego okresu rekonwalescencji operacji plastycznej. Dziś natomiast specjaliści medycyny estetycznej są nam w stanie zaoferować podobne efekty zabiegu, jednak bez potrzeby użycia skalpela, zaś przy pomocy bezoperacyjnej terapii ultradźwiękami lub falami radiowymi. Takie właśnie rezultaty może przynieść bezinwazyjny lifting twarzy Accent Prime dostępny w Klinice Miracki w Warszawie. Wykorzystuje skojarzone działanie ultradźwięków i fal radiowych w celu ujędrnienia skóry, poprawy owalu twarzy, redukcji podwójnego podbródka i ogólnego wyostrzenia rysów twarzy. Specjaliści z Kliniki Miracki przyznają, że zabieg Accent Prime stanowi doskonałą alternatywę dla chirurgicznych metod odmładzania, które zdecydowanie bardziej obciążają organizm pacjenta.

Bezinwazyjny lifting twarzy – efekty

Jakich dokładnie efektów możemy spodziewać się po przeprowadzeniu bezinwazyjnego liftingu twarzy? Skóra stanie się bardziej napięta, zaś owal ulegnie podniesieniu, co dodatkowo sprawi, że zniknie nieestetyczny, drugi podbródek. Twarz będzie wyglądać nie tylko na młodszą, lecz także wyraźnie wyszczuploną. Dzięki specjalnej głowicy idealnie dopasowanej do kształtu twarzy, możliwe jest precyzyjne dotarcie do najtrudniejszych obszarów, co pozwala osiągnąć efekt kompleksowej poprawy wyglądu twarzy z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa dla pacjenta. Bardzo ważne jest też to, że efekty terapii Accent Prime widoczne są niedługo po przeprowadzeniu pojedynczej sesji zabiegowej! Specjaliści z Kliniki Miracki zaznaczają jednocześnie, że zdecydowanie bardziej długotrwałe rezultaty zapewnia wykonanie pełnego cyklu terapii składającej się z ok. 4 zabiegów przeprowadzanych w odstępstwach kilkutygodniowych.

Jak działa zabieg Accent Prime?

Lifting twarzy Accent Prime polega na wykorzystaniu skojarzonego i naprzemiennego działania fal radiowych i ultradźwiękowych. Wyjątkowe właściwości energii fal radiowych pozwalają na wyszczuplenie i wymodelowanie twarzy poprzez rozgrzanie włókien kolagenowych do temperatury 40-45 stopni i pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Fale radiowe przyspieszają też krążenie krwi, dzięki czemu wydalanie zbędnych złogów tłuszczowych jest szybsze i skuteczniejsze. Fale radiowe doskonale współpracują z ultradźwiękami, które przyczyniają się do rozbicia komórek tłuszczowych w okolicy podbródka i szyi, co pozwala bezpieczne usunąć zlokalizowany tam tłuszcz.

Bezoperacyjny lifting twarzy wykonywany metodą Accent Prime – szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Kliniki Miracki Warszawa.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *