Medycyna Młodość Piękno U lekarza Zabiegi Zabiegi laserowe Zdrowie

Icoone Laser – masaż podciśnieniowy – skuteczny niezależnie od kondycji skóry i wieku!

modelowanie sylwetki

Icoone działa na zasadzie masażu podciśnieniowego, który w naturalny sposób leczy wiele dolegliwości, jednocześnie poprawiając urodę. Najnowsza technologia to Icoone Laser, wzbogacony o działanie promieni LED i lasera diodowego, dzięki czemu zabieg daje spektakularne efekty przy redukcji nawet uporczywej tkanki tłuszczowej z głębszej warstwy podskórnej. Zabieg Icoone Laser ma szerokie zastosowanie i w każdym przypadku daje zadowalające efekty, niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Jak działa ta metoda i kiedy pojawiają się pierwsze rezultaty?

Jak wygląda Zabieg Icoone Laser?

Masaż podciśnieniowy Icoone Laser wykonuje się przy pomocy głowicy masującej wyposażonej w rolki z mikrootworami. Głowica jest dobierana w zależności od wskazań do zabiegu. Małe głowice Icoone Laser pozwalają na wykonanie zabiegu nawet na niewielkiej partii twarzy, jak usta, podbródek czy powieki. W przypadku masażu ciała zakłada się specjalny, elastyczny strój. W trakcie terapii skóra poddawana jest także działaniu lasera diodowego i światła LED. Połączenie trzech sposobów działania w jednym zabiegu Icoone Laser zwiększa możliwości terapii, a tym samym przyśpiesza efekty:

 • światło LED – stymuluje komórki skóry właściwej, pobudzając produkcję kolagenu oraz usprawnia usuwanie tłuszczu;
 • promienie lasera diodowego – rozbijają komórki tłuszczowe poprzez działanie termiczne na głębokie warstwy skóry;
 • masaż mechaniczny – pobudza układ limfatyczny do eliminowania komórek tłuszczowych, rozluźnia i poprawia ukrwienie.

Icoone Laser – działanie nawet na głębokie warstwy tkanki tłuszczowej!

Zabieg Icoone Laser jest jedną z najskuteczniejszych metod wspomagających walkę z niedoskonałościami ciała. Pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, zmarszczek, a nawet rozstępów. Wszystko dlatego, że w tej innowacyjnej metodzie połączono działanie mechaniczne ze stymulacją pod wpływem ciepła lasera. Poprawa ukrwienia tkanek, sprawne i naturalne pobudzenie ciała do eliminacji komórek tłuszczowych oraz wzrost produkcji włókien kolagenowych wpływa nie tylko na tkankę tłuszczową, lecz także poprawia zewnętrzny wygląd skóry. Działanie na skórę właściwą inicjuje naturalną regenerację, dlatego masaż podciśnieniowy Icoone Laser redukuje także rozstępy i blizny. W rezultacie po terapii Icoone Laser skóra jest zdrowa, jędrna, elastyczna i napięta.

Na zabieg Icoone Laser mogą zdecydować się osoby, które mają problemy, takie jak:

 • nadwaga;
 • cellulit;
 • luźna skóra, np. po ciąży lub liposukcji;
 • problemy naczyniowe;
 • blizny pooperacyjne i pooparzeniowe.

Icoone Laser w leczeniu bólu i innych dolegliwości

Terapia Icoone Laser wykorzystywana jest także do leczenia bólu. Poprawa wyglądu skóry jest wtedy dodatkowym plusem. Intensywne działanie masażu podciśnieniowego wzbogacone laserem ma zastosowanie w przypadkach, takich jak:

 • obrzęki;
 • zaparcia;
 • bóle mięśni, pleców i karku.

Icoone Laser na twarz

Terapia Icoone Laser to nie tylko doskonały sposób na redukcję tkanki tłuszczowej czy usuwanie cellulitu z ud i pośladków. Również modelowanie owalu twarzy jest w zasięgu działania zabiegu Icoone Laser. Skóra po serii powtórzeń staje się wyraźnie odmłodzona, poprawie ulega koloryt i struktura. Masaż podciśnieniowy działa na twarz dotleniająco, dając natychmiastowy efekt naturalnego liftingu. W efekcie czujemy się świeżo, lekko i promiennie. Co więcej, pod wpływem promieni lasera dochodzi do intensyfikacji procesów naprawczych. Icoone Laser polecany jest dla osób, które chcą:

  • usunąć zmarszczki i nierówności,
  • zmniejszyć pory skórne,
  • poprawić koloryt skóry,
  • zredukować ,,drugi podbródek”,
  • wymodelować owal twarzy.

 

 

Więcej szczegółów na temat zabiegu Icoone Laser poznasz w Klinice Arte Derm!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *