Medycyna Młodość Piękno Zabiegi Zabiegi laserowe

Lipofilling, innowacyjna metoda modelowania sylwetki własnym tłuszczem. Łatwiej się już nie da!

accent prime promocja

Jeszcze kilkanaście lat temu o zabiegu Lipofillingu, czyli początkowym odessaniu nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej z brzucha, ud czy ramion, a następnie przeszczepieniu jej w okolice, które są pozbawione objętości, np. biust, większość z nas mogła tylko pomarzyć. Dziś taka ,,operacja” jest nie tylko w zasięgu ręki każdej z nas, lecz także wiąże się z dużo mniejszym bólem, krótszym okresem rekonwalescencji i powikłaniami zabiegowymi niż przy pomocy innych metod. Wraz ze specjalistami z Bieńkowscy Clinic z oddziałami w Bydgoszczy i Częstochowie, przedstawiamy najważniejsze informacje na temat specyfiki działania zabiegu odsysania tłuszczu i lipotransferu!

Odsysanie i przeszczep tłuszczu – łatwiej się już nie da!

Dbanie o zgrabną i proporcjonalną sylwetkę wymaga od kobiet bardzo dużych nakładów pracy i ogromnej dozy cierpliwości. Niestety, bardzo często okazuje się, że stosowana dieta czy wykonywane regularne ćwiczenia fizyczne nie są w stanie przynieść oczekiwanych rezultatów. W takim przypadku idealnie sprawdzają się współczesne, mało inwazyjne zabiegi liposukcji, które pozwalają skutecznie walczyć z miejscową otyłością oporną na działanie tradycyjnych metod odchudzania. Co więcej, odessany przy zabiegu tłuszcz możemy wykorzystać do wypełnienia tych obszarów na twarzy lub ciele, które naszym zdaniem są pozbawione objętości, np. małe piersi, płaskie pośladki czy zapadnięte policzki. To w największym skrócie specyfika działania Lipofillingu, która pozwala przywrócić ciału odpowiednie proporcje, a przy tym pozbyć się wielu kompleksów.

Lipotransfer – dlaczego nasz własny tłuszcz?

Specjaliści medycyny estetycznej już dawno uznali własny tłuszcz pacjenta za jeden z lepszych i bezpieczniejszych ,,na rynku” wypełniaczy. Materiał pobrany bezpośrednio od pacjenta przebił w tym zakresie nawet kwas hialuronowy, który jeszcze do niedawna był ulubionym wypełniaczem wykorzystywanym przez lekarzy. To przede wszystkim ze względu na unikalne właściwości naszego tłuszczu, którego największym atutem są żywe komórki macierzyste – pozwalają nie tylko na skuteczne wypełnianie wszelkich ubytków, lecz także dogłębną regenerację i biorewitalizację tkanek, prowadząc do liftingu skóry, poprawy jej sprężystości oraz redukcji wszelkich uszkodzeń. Dlatego też zabieg Lipofillingu będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które poza poprawą objętości wybranych obszarów ciała, chcą dodatkowo uzyskać efekt odmłodzenia.

Największym atutem tłuszczu wykorzystanego do zabiegu lipotransferu jest 100% biokompatybilności z organizmem pacjenta, który nie jest w stanie odrzucić wszczepionego, autologicznego materiału. Pobrany od pacjenta tłuszcz charakteryzuje się także brakiem toksyczności, co chroni przed uczuleniem oraz szeregiem innych skutków ubocznych charakterystycznych dla zabiegów, podczas których dokonuje się iniekcji. Lipofilling, o ile zostanie przeprowadzony w profesjonalnej klinice i pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, zapewnia pacjentowi maksymalne korzyści: nie tylko naturalne efekty, lecz także najwyższy poziom bezpieczeństwa. Uzyskane efekty zabiegu są też długotrwałe, dzięki czemu perfekcyjnie wymodelowaną sylwetką możemy cieszyć przez wiele miesięcy, a nawet lat po zabiegu.

Więcej informacji na temat zabiegu i zdjęcia pacjentów przed zabiegiem i po lipofillingu znajdziesz na stronie: http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/lipofilling

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *