Medycyna Młodość Piękno Zabiegi Zabiegi laserowe

Jak zapomnieć o zmarszczkach wokół oczu, czyli co potrafi Plexr

plexr

Zmarszczki pod oczami mogą irytować i wprawiać w kiepski nastrój. Gdy patrzenie na siebie w lustrze nie należy do przyjemnych, warto zadbać o swoją urodę skutecznie, a także kompleksowo. Medycyna estetyczna posiada ciekawe rozwiązanie, jakim jest urządzenie o nazwie Plexr. Jego działanie pozwala na nieinwazyjne odmłodzenie w krótkim czasie, bez długiego okresu rekonwalescencji oraz blizn. Zaletą zabiegu jest również szerokie zastosowanie, a także komfort pacjentów, zarówno w trakcie jego wykonywania, jak i w procesie gojenia.

Plexr – innowacyjna technologia wspomagająca wydobycie piękna

Plexr, czyli generator mikrowiązki plazmy, redukując zmarszczki pod oczami, przyczynia się do lepszej prezencji twarzy. Ten nieinwazyjny lifting jest nie tylko skuteczny, lecz także bezpieczny. Jak informują eksperci z Kliniki Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm w Józefowie, Plexr obkurcza skórę w określonym miejscu, co sprawia, że powoduje na przykład podniesienie powieki. Co istotne, urządzenie działa na zasadzie sublimacji naskórka, bez naruszenia skóry właściwej i jej warstwy podstawnej, dzięki czemu nie dochodzi do krwawienia oraz stanu zapalnego otaczających tkanek.

Zmarszczki pod oczami  – usuwanie oznak starzenia bez skalpela

Nieinwazyjny zabieg z zastosowaniem urządzenia Plexr to alternatywa dla operacji chirurgicznej, jaką jest blefaroplastyka. Zmarszczki pod oczami do niedawna można było widocznie zredukować jedynie za pomocą skalpela. Obecnie, dzięki technologii wykorzystania mikrowiązki plazmy, zarówno leczenie, jak i cały proces gojenia przebiega w bardzo krótkim okresie. Daje to niesamowity komfort pacjentom, którzy po zabiegu mogą szybko wrócić do pracy. Za sprawą Plexr młodzieńczy wygląd skóry można odzyskać praktycznie z dnia na dzień. Warto wspomnieć, że przeciwwskazaniem do leczenia jest nieuregulowana cukrzyca, ciąża, zaburzenia krzepliwości oraz infekcje ropne skóry i śluzówek.

Jakie zastosowanie ma urządzenie Plexr?

Wskazaniem do wykonania zabiegu urządzeniem Plexr są zmarszczki pod oczami, opadające powieki, ,,kurze łapki”, zwłaszcza wśród osób, które poszukują rozwiązania analogicznego do efektów końcowych, jakie oferuje blefaroplastyka. Poza tym leczenie stosowane jest, w przypadku tych, którzy preferują nieinwazyjny lifting dolnej części twarzy, okolicy ust – ,,zmarszczki palacza” i ,,marionetki”, czoła, szyi, dekoltu oraz dłoni. Ponadto, terapia jest wskazana do usunięcia takich niedoskonałości, jak przebarwienia, blizny, rozstępy, trądzik, brodawki, prosaki, włókniaki czy plamy soczewicowate.

Zabieg z Plexr – jak to wygląda?

Rewolucyjny lifting urządzeniem Plexr przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Trwający około dwudziestu minut zabieg polega na precyzyjnym wykonywaniu punkcików na skórze, za pomocą tego innowacyjnego sprzętu. Proces gojenia trwa 7-14 dni, w tym czasie może pojawić się lekka opuchlizna i strupki, a po tym okresie zmiany ustępują samoistnie. Po wykonaniu serii 2-3 zabiegów zmarszczki pod oczami stają się niewidoczne, znikają też przebarwienia, blizny, rozstępy, trądzik, brodawki, włókniaki, prosaki, a także plamy soczewicowate.

Więcej o urządzeniu Plexr znajdziesz na stronie artederm.pl

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *