Makijaż Medycyna Piękno Zabiegi Zabiegi kosmetyczne

Postaw na pewność i komfort – makijaż permanentny ust, brwi i rzęs

trwaly makijaz

Malowanie się to czynność, na którą kobiety każdego dnia potrafią poświęcić mnóstwo czasu. Makijaż zrobiony rano, trzeba poprawiać w ciągu dnia, a wieczorem – pozbyć się go. Chcesz wyglądać atrakcyjnie bez przejmowania się tym, że coś może się zepsuć i zaoszczędzić czas? Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nie musisz martwić się, że szminka rozmaże się, kontrolować wyglądu swoich ust lub oczu i często je poprawiać. Z makijażem permanentnym zyskujesz przede wszystkim komfort oraz pewność, że będziesz dobrze wyglądać w każdych warunkach. Profesjonalny makijaż trwały sprawi, że zawsze będziesz zawsze gotowa do wyjścia!

Jakich obszarów może dotyczyć makijaż permanentny?

Profesjonalny makijaż permanentny dotyczy zazwyczaj ust, brwi, rzęs. Możemy zdecydować się na pełny makijaż trwały lub skupić się na jednym obszarze. Dla każdej z tych okolic istnieje kilka metod, które różnią się efektami. Dobór metody i intensywności jest bardzo ważny. Pod uwagę powinien być wzięty typ urody oraz indywidualne preferencje. Jeśli zdecydujesz się na makijaż permanentny w profesjonalnym gabinecie, możesz być pewna naturalnych rezultatów.

Makijaż permanentny ust

Usta to jeden z atrybutów kobiecości. Odpowiednio zarysowane kontury, intensywny kolor i optyczne powiększenie, pozwalają czuć się atrakcyjnie i podnoszą pewność siebie.

Podstawowy makijaż permanentny ust to konturowanie. Dzięki konturowaniu, kształt ust jest wyraźnie zarysowany, a ewentualne nierówności zostają zamaskowane. Najlepsze efekty daje makijaż permanentny ust 3D, czyli efekt cieniowania. Oprócz konturu, obejmuje on wypełnienie. Wargi ust są optycznie powiększone i uwypuklone. Profesjonalny makijaż permanentny ust zapewnia symetrię warg, usta mają trwały, intensywny kolor.

Dzięki zabiegowi makijażu permanentnego ust naturalna asymetria, zanik lub rozmycie  konturu ust, zostają stale zamaskowane. Jeśli Twoim problemem nie są wąskie, mało wyeksponowane usta, ale wręcz przeciwnie – masz zbyt duże usta, makijaż permanentny jest również idealnym rozwiązaniem.  

Makijaż permanentny brwi

Niemniej ważne dla ogólnego wyglądu twarzy są brwi. Nieodpowiedni ich kształt lub braki niewątpliwie odejmują uroku. Makijaż trwały brwi pozwala nadać brwiom idealny kształt i poprawić ewentualne nierówności. Microblading to tzw. metoda piórkowa, polegająca na uzupełnieniu brwi. Rezultatem zabiegu są wyraźnie gęstsze brwi o idealnym kształcie.

Metoda włoskowa brwi jest świetnym sposobem na odtworzenie brwi. Drobne linie rysowane na podobieństwo włosków dają niesamowicie naturalny efekt. Metoda hybrydowa jest natomiast połączeniem microbladingu z cieniowaniem. W ramach makijażu permanentnego brwi dostępny jest efekt ombre.

Makijaż permanentny rzęs

Gęste, intensywnie podkreślone rzęsy czynią nasze spojrzenie głębszym i dodają uroku.

Makijaż permanentny rzęs polega na rysowaniu kreski dającej efekt zagęszczenia górnej i dolnej linii rzęs lub kreski typu eyeliner.

Dla kogo przeznaczony jest makijaż permanentny?

Makijaż trwały to rozwiązanie dla wymagających kobiet, które nie mogą sobie pozwolić na niedoskonały wygląd i chcą mieć pewność, że ich makijaż wraz z upływającym czasem czy zmieniającymi się warunkami, nie ulegnie pogorszeniu. Profesjonaliści starannie dobiorą rodzaj, barwy i intensywność makijażu do typu urody oraz do Twoich preferencji. Rozwiązanie dla siebie znajdą także panie, które cenią subtelny makijaż. Profesjonalna konsultacja i współczesne techniki zapewniają naturalnie wyglądający efekt. Częste zerkanie w lusterko i poprawianie ust to nawyki, których pozbędziesz się dzięki temu rozwiązaniu.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *