Medycyna Piękno Zabiegi Zabiegi laserowe

Pozbądź się swojego niechcianego tatuażu z laserem PicoSure

usuwanietatuazu

Zdarza się, że tatuaż po jakimś czasie traci swoją aktualność lub zwyczajnie przestaje się właścicielowi podobać. Jeśli został zrobiony w widocznym miejscu, może mieć wpływ na przyszłe zatrudnienie jego właściciela, ponieważ nie każdy pracodawca akceptuje takie ozdoby ciała. Jeżeli tatuaż jest niechcianą pamiątką można się go pozbyć. Nie trzeba poddawać się poważnym operacjom, które wykorzystują stare metody oraz pozostawiają blizny na ciele. Specjaliści medycyny estetycznej opracowali najnowocześniejsze urządzenie – laser PicoSure – który bardzo skutecznie oraz bezboleśnie usuwa tatuaż. Już nie musimy wstydzić się swojego ciała, wystarczy, że zgłosimy się do odpowiedniej kliniki, która pomoże nam rozwiązać problem. A najlepszym rozwiązanie jest laser PicoSure.

Technologia, która leczy i uszczęśliwia

Laser PicoSure to urządzenie, które w najszybszy sposób pozwoli pozbyć się niechcianego tatuażu. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Laser radzi sobie zarówno z czarnymi, jak i kolorowymi tatuażami. Innowacyjność PicoSure polega na wyjątkowo krótkiej wiązce światła laserowego, którego działaniu jest poddana skóra. Wiązka ta dociera jak najgłębiej w struktury skóry, aby usunąć pigment tatuażu. Usuwanie barwnika polega na jego rozbijaniu przez siłę kinetyczną, która wytwarza się z wiązki światła laserowego. Barwnik po rozbiciu jest obecny w skórze pod postacią drobnych cząsteczek, które organizm potrafi samodzielnie usunąć. Najważniejszą zaletą usuwania tatuaży tą metodą jest to, że laser nie zostawia żadnych blizn. Pacjent podczas zabiegu nie odczuwa bólu oraz nie musi martwić się, czy laser go poparzy. Specjaliści z Kliniki Miracki jednogłośnie polecają ten zabieg osobom, które liczą na bardzo satysfakcjonujące efekty (http://klinikamiracki.pl/zabieg/usuwanie-tatuazu-pico-sure/).

Uniwersalność lasera PicoSure

Terapia laserowego usuwania tatuażu zależy od jego wielkości, głębokości, wieku oraz ilości zastosowanych barwników. Po dokładnym wywiadzie specjalista zaplanuje ilość spotkań z pacjentem. Również podczas terapii będzie monitorował postępy w usuwaniu barwnika oraz kondycję skóry. Jednak zazwyczaj już po sześciu sesjach można zauważyć widoczne i zadowalające efekty. Starsze metody zakładały kilkanaście zabiegów, które wiązały się z bólem. Pacjenci, którzy poddali się zabiegom usuwania tatuażu laserem mogą być pewni, że ich niechciana ozdoba zostanie trwale usunięta. Terapia laserem PicoSure ma bardzo mało przeciwwskazań, więc niemal każdy może z niej korzystać. Jedynie osoby ze skłonnością do bliznowców lub przechodzące infekcje na obszarze tatuażu muszą skonsultować się ze specjalistą, w celu znalezienia alternatywnego rozwiązania. Dla tych, którzy szczęśliwie zakończyli proces usuwania tatuażu, lekarze nie mają żadnych poważniejszych zaleceń związanych z dbaniem o wyleczony obszar. Pacjenci od razu po zabiegu mogą wrócić do swojego codziennego trybu życia. Muszą jedynie pamiętać, aby nie eksponować miejsca po tatuażu na słońce, nie używać peelingów oraz przez kilka dni nosić opatrunek. Jest to niewielka cena za spokojne życie bez wstydliwych upiększeń ciała.

Przeczytaj więcej o tym, jak możesz trwale usunąć swój tatuaż laserem PicoSure:
http://klinikamiracki.pl/zabieg/usuwanie-tatuazu-pico-sure/

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *