Młodość Piękno Zabiegi Zabiegi laserowe

Lifting twarzy – możesz go wykonać bez użycia skalpela i bólu! Poznaj unikalną specyfikę działania ultradźwięków!

llifting twarzy ultradzwieki

Lifting twarzy to jeden ze skuteczniejszych sposobów na kompleksową poprawę wyglądu twarzy. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie nie tylko pozbyć się zmarszczek czy poprawić jędrność swojej skóry, lecz także zredukować miejscową otyłość na twarzy, np. w okolicy podróbka. Lifting twarzy to zabieg o bardzo poważnie brzmiącej nazwie – zazwyczaj kojarzy nam się ze skomplikowaną, bolesną i wymagającą długiego okresu rekonwalescencji operacją plastyczną. Dziś jednak większość gabinetów medycyny estetycznej jest w stanie zaoferować wykonanie liftingu twarzy, który odbywa się bez użycia skalpela, zaś przy pomocy zaawansowanych technologii medycznych. Do jednych z takich zabiegów możemy zaliczyć Sono Queen – bezinwazyjny lifting twarzy, który wykorzystuje technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU. Przedstawiamy wszystkie zalety tego zabiegu!

Bezbolesny i bezinwazyjny lifting twarzy? To możliwe!

Jeszcze kilkanaście lat temu przeprowadzenie skutecznego liftingu twarzy bez konieczności nacinania skóry skalpelem było zadaniem praktycznie niemożliwym. Intensywny rozwój medycyny estetycznej na przestrzeni ostatnich 20 lat sprawił, że dziś możemy zdecydować się na poprawę wyglądu skóry bez narażania się na uciążliwy ból, długi okres rekonwalescencji, blizny pozabiegowe, krwiaki, obrzęki czy inne niepożądane skutki uboczne. Zdecydowanymi liderami w tej dziedzinie są współcześnie przede wszystkim zabiegi wykorzystujące nowoczesną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU, która została zastosowana m.in. w dostępnych w warszawskiej Klinice Miracki urządzeniach Sono Queen czy Ultraformer. Urządzenia te pozwalają na wykonanie bezpiecznego, bezbolesnego i błyskawicznego liftingu twarzy bez potrzeby nacinania skóry, znieczulenia ogólnego czy hospitalizacji.

Zabieg ultradźwiękami – jakie stawia przed nami możliwości?

Urządzenie Sono Queen, dzięki skoncentrowanej wiązce wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, jest w stanie działać w kilku wymiarach jednocześnie, a tym samym redukować różne oznaki starzenia się skóry. Zabieg ultradźwiękami pozwala zmniejszać widoczność zmarszczek na twarzy, również w tych najdelikatniejszych miejscach, np. wokół oczu lub ust. Poprawia wygląd szyi i dekoltu, a także przynosi efekt ujędrnienia i uelastycznienia skóry. Przy pomocy innowacyjnej technologii HIFU jesteśmy w stanie pozbyć się także defektu podwójnego podbródka, który nie tylko dodaje twarzy lat, lecz także po prostu ją pogrubia. Sono Queen to zabieg, który pozwala na kompleksową poprawę wyglądu twarzy również w zakresie jej kolorytu – po zabiegu skóra staje się bardziej promienna i odżywiona. Lifting twarzy przy pomocy ultradźwięków możemy jednak przeprowadzić na każdym obszarze ciała, w którym chcemy zlikwidować uczucie wiotczenia skóry, np. pośladkach, udach czy ramionach.

Zabieg z wykorzystaniem technologii HIFU – efekty

Zabiegi z wykorzystaniem wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU należą do grupy najbardziej skutecznych metod liftingujących. W odróżnieniu od innych metod odmładzania skóry, wystarczy wykonanie jednego zabiegu, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty liftingu. Specjaliści zalecają jednocześnie, żeby terapię powtarzać raz na 4 miesiące (nie częściej niż 3 razy w roku), aby móc utrzymać uzyskane efekty na dłużej. Bardzo dobra wiadomość jest też taka, że bezpośrednio po wykonanym zabiegu możemy od razu wrócić do swojej codziennej aktywności – zabieg nie ogranicza nas w wykonywaniu żadnych obowiązków!

Więcej informacji na temat zabiegu Sono Queen znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/zabieg/sono-queen-nieinwazyjny-lifting-us/

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *