Makijaż Piękno Styl

Naturalne brwi o idealnym kształcie? Wypróbuj kredkę do brwi Maybelline

brwi maybelline

Wbrew pozorom malowanie brwi jest jednym z najważniejszych etapów podczas wykonywania makijażu. Brwi wyrównują asymetrię twarzy, wyostrzają lub łagodzą rysy i podkreślają wyrazistość spojrzenia. Jednak regulacja brwi i ich malowanie sprawia nieoczekiwanie dużo problemów. Wątpliwości rodzą się już przy odpowiedzi na pytanie: czym malować brwi? Według specjalistów od makijażu, najlepszym rozwiązaniem jest używanie dobrej jakości kredki, takiej jak kredka do brwi Maybelline. Dostosowana do oczekiwań najbardziej wymagających wizażystek, umożliwia bezproblemowe osiągnięcie nienagannego kształtu brwi.

Jaki kształt brwi jest najmodniejszy?

Już od kilku sezonów niepodzielnie królują grube, mocno zaznaczone brwi. Nie zawsze są perfekcyjnie wyregulowane, co nadaje im naturalnego uroku. Występują w bardzo ciemnych barwach – od ciemnego brązu po intensywną czerń. Kolory te pasują do każdego odcienia włosów, a w przypadku tych bardzo jasnych – tworzą bardzo ciekawy efekt kontrastu. Modę tę kreują m.in. Cara Delevingne i Kim Kardashian. Mocne brwi mają wiele zalet. Przede wszystkim nadają twarzy wyrazistości i podkreślają kolor oczu. Dodatkowo sprawiają, że rysy twarzy wyglądają na bardziej regularne. Jednak mocnych brwi nie można mylić z brwiami zaniedbanymi. Aby wyglądały atrakcyjnie, muszą mieć kształt przynajmniej lekkiego łuku. U posiadaczek okrągłej twarzy, łuk ten może być bardziej ostry, a u pań o pociągłej twarzy – raczej delikatny. Oprócz gęstych, ciemnych brwi nieprzerwaną popularnością cieszą się klasyczne, perfekcyjnie wyregulowane w brwi w kształcie łagodnego łuku, o barwie zbliżonej do koloru włosów. Jest to bezpieczna opcja, która pasuje każdej kobiecie. Niedopuszczalne są jedynie brwi w postaci cienkiego paseczka włosków albo wysokiego półkola, ponieważ wyglądają wyjątkowo nienaturalnie.  

Kredka Maybelline – sposób na idealne brwi

Niektórzy popełniają błąd, stosując tę samą kredką do makijażu oczu i brwi. Tylko profesjonalna kredka do brwi może zapewnić im idealny kształt i kolor. Kredki do brwi Maybelline są skonstruowane tak, by spełniały oczekiwania wszystkich klientek zarówno tych, które chcą jedynie lekko wyregulować kształt brwi, jak i tych, które pragną sprawić, by były mocne i wyraziste. W ofercie znajdują się 2 rodzaje kredek:

  • Master Shape – stworzona do tworzenia wyrazistego looku i zagęszczania brwi. Kredka jest wyposażona w innowacyjną formułę, łączącą moc naturalnego wosku i subtelnych pigmentów. Końcówka rozczesująca pozwala natomiast uzyskać pożądany kształt brwi. Produkt występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: głębokiego i delikatnego brązu.
  • Brow Satin – dwustronna kredka, która zapewnia podkreślenie brwi na całe 12h! Z jednej strony jest wyposażona w gąbeczkę z matowym pudrem, a z drugiej w wygodną szczoteczkę do czesania i stylizacji brwi. Jest niezastąpiona w wypełnianiu nieestetycznych przerw między włoskami i zagęszczaniu rzadkich brwi. Brow Satin występuje w 3 naturalnych odcieniach brązu – od ciemnego blondu do intensywnego brązu.

Jak malować brwi kredką?

Kredki do brwi Maybelline są dwustronne, co bardzo ułatwia malowanie brwi. Cały makijaż zajmuje dosłownie chwilę i opera się na kilku krokach.

Master Shape:

  1. nadaj kształt brwiom lekkimi pociągnięciami kredki,
  2. zaczesz brwi szczoteczką do góry,
  3. delikatnie skoryguj kształt brwi łagodnymi ruchami szczoteczki.

Brow Satin:

  1. nadaj brwiom kształt za pomocą automatycznej kredki,
  2. wykorzystaj gąbeczkę do wypełnienia brwi pigmentem.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *