Młodość Piękno Styl

Profesjonalna koloryzacja Majirel. Jak uzyskać wymarzony kolor włosów?

majirel

Potrzebujesz zmiany? Może koloryzacja włosów? Produkty Majirel od L’Oreal zapewniają trwałą koloryzację i bogaty wybór kolorów, które pasują do każdego typu urody, dzięki czemu łatwo wybrać odcień idealny i wymarzony. W gamie dostępne są zarówno ogniste oraz stonowane czerwienie, głębokie brązy, jak i eleganckie odcienie blondu. Nie chcesz zmieniać koloru włosów w całości? Możesz zdecydować się na przeprowadzoną w salonie koloryzację  w stylu balejażu. Specjalista pomoże dobrać odpowiedni odcień i stworzy naturalny efekt, o jakim marzysz. Nie wiesz, na jaki odcień włosów się zdecydować i jak wybrać taki, który podkreśli urodę? Dowiedz się więcej o profesjonalnym farbowaniu włosów, farbach i kolorach.

L’Oreal Majirel – kolor, o jakim marzysz

Zmiana koloru włosów często wiąże się z pytaniem: czy na moich włosach da się uzyskać efekt taki, jaki sobie wymarzyłam? Niejednokrotnie bywa tak, że domowa koloryzacja przynosi rezultaty dalekie od oczekiwanych. Drogeryjna farba do włosów często nie potrafi sprostać zadaniu, kolor wychodzi inny niż na opakowaniu, a jedyna reakcją jest żal. Dlaczego tak się dzieje? Przeważnie powodem takiego stanu rzeczy jest nieumiejętne dobranie koloru farby do odcienia, jaki mamy obecnie na głowie. Wiele zależy także od tego, czy pasma były wcześniej farbowane. Wszystkich tych problemów można uniknąć, wybierając profesjonalna koloryzację, do której fryzjer użyje produktów Majirel.

Jakie kolory można uzyskać za pomocą tych farb?

 • głębokie brązy – od jasnego po ciemny, chłodny odcień
 • czerwienie, od jaskrawych do stonowanych, spokojnych miedzi
 • blond – od złotego, ciepłego po chłodny
 • maksymalnie chłodne odcienie blondu
 • maksymalne ochłodzenie koloru
 • balejaż dopasowany do aktualnego koloru

Jak dobrać nowy kolor włosów?

Zawsze chciałaś mieć ognistorude włosy i w końcu postanowiłaś ufarbować pasma na upragniony kolor, jednak nie jesteś zadowolona? Być może odcień, który wybrałaś. nie współgra z twoją urodą. Jednak nic straconego – bardzo prawdopodobne, że wystarczy nieco zmienić kolor i nieco go ochłodzić lub ocieplić, a efekt będzie spektakularny.

Kolorem farby można wiele zdziałać, jednak najlepiej pomoże w tym specjalista w salonie. Podczas wybierania odcienia, najbardziej istotną kwestią jest odcień skóry. odpowiednio dobrany sprawi, że cera stanie się promienna i podkreślona, natomiast zły kolor uczyni ją szarą i zmęczoną. Jednak to nie wszystko – barwą włosów można również podkreślić oczy. Jeśli masz niebieską tęczówkę, uwydatni ją kolor karmelowy i złoty. Zielone oczy podkreślą czerwienie i rudości.

Najważniejsze jednak, abyś w danym kolorze ty czuła się dobrze i by pasował do twojego stylu. Zanim więc podejmiesz ostateczną decyzję, sprawdź, czy kolor pasuje do ciebie.

Dlaczego warto skorzystać z farb Majirel?

Wybierając profesjonalną koloryzację włosów w salonie, warto zwrócić uwagę na farby, jakimi wykonywane są zabiegi. Majirel to gwarancja jakości i trwałości, a przede wszystkim bogata gama kolorystyczna, z której każdy może wybrać odpowiedni odcień dla siebie.

Co wyróżnia farby profesjonalne?

 • bogata gama kolorystyczna – od ciepłych po zupełnie zimne odcienie, od jasnych po ciemne, w tym również czerwienie i rudości
 • pokrycie do 100% siwych włosów
 • wysoka trwałość oraz intensywność koloru
 • specjalnie stworzona farba do pasemek, dzięki czemu ich wykonanie jest szybkie i odbywa się w jednym etapie
 • rozjaśnianie i przyciemnianie do trzech poziomów, co zapewnia uzyskanie doskonałych efektów nawet na włosach niefarbowanych wcześniej

Jeśli więc zastanawiasz się nad zmianą koloru włosów i chciałabyś dobrać odcień jak najlepiej, wybierz się do salonu fryzjerskiego i zapytaj o profesjonalna koloryzację – Marijel.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *