Sprzęt Styl

iPhone: najciekawsze akcesoria fotograficzne do iPhonów

Akcesoria fotograficzne do iphona w ithings.pl

iPhone to niewątpliwie numer 1 w smartphonach. Stał się wręcz symbolem współczesnego społeczeństwa, wypromowany przez Apple na swój sztandarowy produkt. iPhone zdobył fanów nie tylko przez nowoczesny design, wysokiej jakości podzespoły czy świetnie pracujący system iOS, ale również przez to, że uważa się, że posiada jeden z lepszych aparatów fotograficznych. Ile jest w tym prawdy?

Za teorią świetnej jakości zdjęć wykonanych iPhonem przemawiają przede wszystkim rozdzielczość matrycy 12 megapikseli, podwójny obiektyw –  gdzie dodatkowy obiektyw jest szkiełkiem o węższym kącie widzenia (ogniskowa standardowego obiektywu 28 mm, węższego 56 mm). Czy to wszystko wystarczy dla wymagających amatorów fotografii? Możliwe. Ale dowiedz się, czego potrzebujesz, aby twoje zdjęcia stały się jeszcze lepsze, a fotografowanie łatwiejsze i sprawniejsze!

1.Olloclip – poręczny zestaw obiektywów

Ollocip to niewielkich rozmiarów obiektyw do smartphone’a, bez problemu zmieści się w dłoni czy w kieszeni. Korzystanie z obiektywów do iPhone nie wymaga żadnej instalacji, rozkręcania czy dokręcania, ingerencji w mechanikę smartphone’a – Olloclip to po prostu nakładka, której umieszczenie na telefonie zajmuje kilka sekund. Zestaw zawiera cztery zaawansowane technicznie obiektywy optyczne :

  • Rybie oko (Fisheye) – zarejestruje około 180-stopniowe pole widzenia.
  • Szerokokątny (Wide-angle) – pozwala na nawet dwukrotnie szerszy kąt widzenia niż zakres standardowego obiektywu.
  • Makro 10x – pozwala na nawet 10-krotne powiększenie fotografowanego obiektu
  • Makro 15x – powiększający 15-krotnie

Obiektywy Olloclip posiadają precyzyjnie oszlifowane soczewki. Ich obudowy są wykonane z trwałego aluminium, a uchwyt z delikatnego plastiku umożliwiającego bezproblemowe nałożenie obiektywu, bez ryzyka uszkodzenia iPhone’a. W zestawie znajdują się także zatyczki chroniące obiektywy przed zarysowaniem oraz woreczek z mikrofibry, który można również wykorzystać do przetarcia soczewek. Zestaw obiektywów Olloclip pozwala na wyjątkowe i profesjonalne ujęcia otoczenia, krajobrazów, portretów oraz selfie

2.Mobilny statyw do iPhone’a – Forever Flexible Tripod

Strzał w dziesiątkę – niewielki, poręczny i… giętki! Trzy kulkowe nogi można dowolnie wygiąć, aby dopasować na podłoża, nawet najbardziej nierównego i niestabilnego oraz do.. rur, gałęzi czy do płotów, wystarczy okręcić wokół nich nogi statywu. Statyw posiada przegubowe połączenia, które umożliwiają regulację położenia każdego z członów nóg statywu w zakresie +/-45º oraz pozwalają na obrót o 360º. Gumowe stopki zapewniają stabilność nawet na gładkiej i śliskiej powierzchni. Oryginalna technologia pozwala sądzić, że Forever Flexible Tripod o idealny statyw do telefonu!

3. Selfie stick – Forever Waterproof Monopod Set

Czymże by była fotografia podróżnicza bez dobrego kijka do selfie? Forever Waterproof Monopod Set zapewnia wszystko co potrzebne do samodzielnego zrobienia sobie przepięknych pamiątkowych zdjęć z podróży. Teleskopowe ramię pozwala na szerokie ujęcia z daleką perspektywą, dzięki wodoodpornemu, zamykanemu etui można robić zdjęcia w trudnych warunkach atmosferycznych bez obaw o zabrudzenie czy zamoknięcie telefonu. Dodatkowo działa w oparciu o łączność Bluetooth – wystarczy sparować go z telefonem za pomocą kontrolera migawki dołączonego do zestawu i bez problemu robić zdjęcia!

Więcej przeczytasz na: http://ithings.pl/

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *