Piękno Zabiegi

L’oréal Szampony Profesjonalne – dobierz szampon do problemu swoich włosów!

loreal szampony

Gama szamponów L’oréal profesjonalnych to bogata kolekcja kosmetyków, które oczyszczają włosy przy jednoczesnym dbaniu o ich najważniejsze potrzeby. Oferowane szampony to wysokiej jakości połączenia składników aktywnych, dzięki którym pierwszy etap pielęgnacji włosów, czyli mycie i oczyszczanie, staje się nie tylko relaksującym procesem, ale wstępem do właściwej kuracji włosów.

Czego potrzebują twoje włosy? Z czym mają największy problem?

  • Utrzymanie koloru

Farbowane włosy mają to do siebie, że szybko tracą kolor, stają się wypłowiałe i nie cieszą już takim pięknym kolorem jak na początku, tuż po farbowaniu. Aby utrzymać jak najdłuższej intensywny kolor farby na włosach wypróbuj szampon z linii  L’oréal Vitamino Color A-ox przeznaczony do włosów farbowanych. Skład opiera się na filtrach UV,  które przeciwdziała niszczącemu działaniu promieni, witaminie E, aktywnych proteinach pochodzenia zbożowego które nadają włosom połysk i miękkość. Wszystko to chroni włosy przed płowieniem, utratą koloru oraz wzmacnia osłabione przez farbowanie włókno włosa.

  • Wypadające włosy

Odpowiedzią na wypadające, rzadkie włosy jest jedna: Density Advanced, szampon przeciw wypadaniu włosów. Jest to również szampon na porost włosów – stymuluje korzenie i cebulki włosów do wzrostu włosów oraz stopniowo zapobiegają ich utracie. Pozwala on na zahamowanie procesu wypadania włosów i jest pierwszą rzeczą, po którą powinnaś sięgnąć, kiedy zauważysz znaczny ubytek włosów i ich przerzedzenie. W celu wzmocnienia rezultatów przy stosowaniu szamponu przeciw wypadaniu włosów zaleca się uzupełnienie terapii kuracją Aminexil Advanced.

  • Przywrócenie gęstości męskiej fryzurze

Nie można zapominać, że to mężczyźni najczęściej muszą borykać się z utratą gęstości włosów. Specjalnie dla nich został stworzony szampon przeciw wypadaniu włosów Fiberboost. Dzięki innowacyjnej formule Intra-Cylane odbudowuje wewnętrzną strukturę przez co fryzura staje się widocznie gęstsza. Zawarty magnez oraz poliform sprawią, że twoje włosy będą pełne połysku oraz elastyczności i zapomnisz o problemie przerzedzania się włosów.

  • Zniszczone włosy

Najczęściej problem zniszczonych włosów pojawia się po rozjaśnianiu, koloryzacji czy częstej stylizacji. Jak sobie z tym poradzić? Wypróbuj szampony odbudowujące dla zniszczonych włosów L’oréal – szampon Absolut Repair i szampon Pro Fiber Reconstructor.

  • szampon Absolut Repair Lipidium- bazujący na lipidach, ceramidach, fito-keratynie oraz na kwas mlekowy. Połączenie tych składników odbudowuje od wewnątrz włókno włosa, chroni strukturę włosa i wypełnia ubytki we włosie. Szampon Absolut Repair jest najczęściej wybieranym szamponem L’oréal Professionnel.
  • szampon Pro Fiber Reconstructor – jest nowa generacją odbudowy włosów polegającą na połączeniu dwóch składników:
  • Aminosylan – pochodna krzemu, która odpowiada za wzmacnienie strukturę włosa i odżywienie włókna.
  • Polimery kationowe – wygładzają łuskę włosa, zapewniają im miękkość i elastyczność.
  • Łupież

Szampon przeciwłupieżowy to jedna z najczęściej szukanych kosmetyków w aptekach i drogeriach. Łupież jest zmorą współczesnego społeczeństwa. Problem wynika z przesuszania skóry głowy i niedokładnego jej oczyszczania. Wypróbuj szampon przeciwłupieżowy Instant Clear Pure, który idealnie nadaje się do wrażliwej skóry głowy. Jego skład oparty jest na pirotynie cynku, który posiada właściwości przeciwgrzybiczne i przeciwzapalne. Dzięki szamponowi przeciwłupieżowemu L’oréal szybko usuniesz łupież ze swoich włosów i wyeliminujesz drażniące swędzenie głowy. Szampon oczyszczający Instant Clear Pure bez obawy możesz być używany w codziennej pielęgnacji.

Pamiętaj, że jeśli  borykasz się z kilkoma wymienionymi problemami to powinnaś stosować szampony zamiennie, np. tydzień używać szamponu przeciw wypadaniu włosów, drugi tydzień szampon L’oréal Absolut Repair, inne delikatniejsze szampony L’oréal profesjonalne mogą być uzupełnieniem kuracji szamponem przeciwłupieżowym.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *