Medycyna Młodość Piękno Zabiegi

Przyjemny masaż, który wspomoże odchudzanie? Poznaj możliwości urządzenia Endermologia LPG Alliance!

masaż wyszczuplający - efekty

Walka o utratę zbędnych kilogramów i próby usuwania okropnego cellulitu z powierzchni ciała nigdy nie należały do przyjemnych momentów w życiu kobiet. Nie ma w tym nic dziwnego – fałdy na brzuchu, ,,pomarańczowa skórka” na udach i pośladkach mogą w znaczny sposób odebrać nam dużo uroku, a nawet dodać wiele lat. Jeśli balsamy i kremy wyszczuplające nie przynoszą oczekiwanych efektów, z pomocą przychodzi rynek medyczny, który przedstawia najnowsze urządzenie wspomagające walkę z nadprogramowymi kilogramami – Endermologia LPG, czyli najnowocześniejsze urządzenie pozwalające pozbyć się niechcianych kilogramów i cellulitu! Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na masaż próżniowy właśnie przy pomocy tego urządzenia!

Jak wygląda cellulit?

Nienaturalnie rozrośnięte na ciele komórki tłuszczowe, które są otoczone tkanką włóknistą, to właśnie cellulit. Komórki, które zawierają tłuszcz i uciskają naczynia limfatyczne oraz krwionośne, po pierwsze wyglądają bardzo nieestetycznie, a po drugie są zagrożeniem dla zdrowia, ponieważ prowadzą do niedotlenienia oraz powstania obrzęków. Z czasem powierzchnia z komórkami tłuszczowymi coraz bardziej się powiększa i tworzą się zwisające fałdy. Nierównomierna i jakby pofałdowana skóra na nogach, biodrach, brzuchu i pośladkach to właśnie charakterystyczne cechy cellulitu. Ten bardzo widoczny problem odbiera sylwetce jędrność i cały urok, zwłaszcza w sytuacji, kiedy chcemy założyć strój kąpielowy lub krótką, kobiecą sukienkę.

Cellulit – dlaczego powstaje?

Podstawowym powodem powstawania uporczywego cellulitu i niechcianych kilogramów jest nieprawidłowe odżywianie. Nadmierny stres i siedzący tryb życia w dużym stopniu wpływają na pojawienie się na naszym ciele nierównomiernych fałd. Z nadmiernymi kilogramami równie często zmagają się kobiety, co mężczyźni, jak również osoby młodsze, np. nastolatki podczas okresu dojrzewania i starsze kobiety, które wkraczają w okres menopauzy i metabolizm nie pracuje już tak szybko jak wcześniej. Na szczęście medycyna estetyczna znalazła sposób na przeprowadzenie skutecznego masażu próżniowego Endermologia LPG Alliance, dzięki któremu możemy odzyskać młodą i piękną skórę oraz pozbyć się ,,pomarańczowej skórki”.

Endermologia LPG Alliance – na czym to polega?

Działanie najnowszej generacji Endermologie LPG Alliance swoją wyjątkowość zawdzięcza możliwości wykonania intensywnego, specjalistycznego masażu próżniowego, o przerywanym rytmiczne podciśnieniu. Jak podkreślają eksperci z warszawskiej Kliniki Miracki, największą zaletą, która wyróżnia to urządzenie, jest fakt, że zabieg jest przyjemny dla pacjenta i wprowadza go w stan głębokiej relaksacji przy zachowaniu aspektów medycznych podczas trwania terapii. Masaż mechaniczny, który nie tylko poprawia mikrokrążenie, zatrzymuje rozwój cellulitu, lecz także skrupulatnie zmusza komórki tłuszczowe do opróżnienia nadmiernej ilości zgromadzonego tłuszczu, cieszy się coraz większą popularnością wśród wielu zadowolonych pacjentów.

Przełomowy masaż próżniowy – efekty

Priorytetowym i bardzo widocznym efektem zastosowania endermologii jest redukcja cellulitu i znaczne zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Już po kilku zabiegach można cieszyć się zmniejszeniem obwodów preferowanych części ciała, natomiast przy regularnym stosowaniu terapii masażu próżniowego powierzchnia skóry jest wyrównana i jędrna.

Zabieg jest wykonany bez użycia skalpela, dlatego nie ma też ryzyka powstania nieestetycznych blizn.

Więcej informacji na temat endermologii znajdą Państwo na stronie Klinika Miracki Warszawa.

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *