Medycyna Młodość Piękno Zabiegi Zabiegi laserowe

Clear Lift – niezawodny lifting twarzy

lifting twarz estetyczna

Lifting twarzy to nowoczesna metoda, będąca w stałej ofercie gabinetów medycyny estetycznej. Coraz więcej kobiet w różnym wieku decyduje się na zabieg użycia lasera na twarz. Jeśli marzysz o natychmiastowej odnowie i przywróceniu jędrności twarzy, zdecyduj się na zabieg liftingu twarzy.
Lifting bez skalpela to bezpieczny sposób na pozbycie się wszelkich niedoskonałości skórnych, dostępny w stałej ofercie m.in. kliniki Beauty Skin, posiadającej lokale w Warszawie i Radomiu.

Co to jest lifting twarzy?

Skóra twarzy, jak i na innych częściach ciała, naturalnie z wiekiem traci dawną elastyczność. Nie zawsze chcemy się pogodzić z opadniętą, wiotką skórą. Na szczęście medycyna estetyczna znalazła sposób, by zatrzymać proces starzenia się skóry i odwrócić jego skutki.

Lifting twarzy polega na podciągnięciu wiotkiej skóry twarzy i poprawie jej wyglądu. Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystuje się chirurgiczne metody lub laseroterapię. Dzięki usunięciu nadmiaru skóry, twarz wygląda młodziej i korzystniej.
Zabieg liftingu twarzy poleca się osobom po 30. roku życia, bez względu na płeć.
Zabieg liftingujący pozwala m.in. na:
wygładzenie czoła,
eliminację zmarszczek,
podniesienie brwi.

Lifting twarzy często stosuje się w połączeniu z liftingiem szyi, operacją opadających powiek czy peelingiem chemicznym. W ten sposób otrzymany efekt będzie naturalny i estetyczny.

Clear Lift – laser na twarz

Dla wszystkich osób, które boją się skalpela, powstał zabieg liftingu z wykorzystaniem lasera. Do zabiegu liftingującego np. w klinice Beauty Skin wykorzystuje się platformę laserową Alma Harmony XL Pro. Użyty w zabiegu laser Q-Switched umożliwia eliminację oznak starzenia się skóry i widocznych niedoskonałości. Lifting z użyciem lasera polecany jest osobom, których skóra wymaga dogłębnej odnowy, poprawy elastyczności oraz szybkiego odmłodzenia. Wszystko to jest możliwe, dzięki laserowemu liftingowi twarzy.
Wykorzystany w zabiegu laser frakcyjny i nieablacyjny wykorzystuje specjalną technologię Q-switch. Laser działa na zasadzie wysyłania bardzo krótkich impulsów o wysokiej energii, przez co w bezpieczny i nieinwazyjny sposób możliwe jest odmładzanie skóry, likwidacja zmarszczek czy regeneracja warstw skóry i odnowa kolagenu, odpowiadającego za nawilżenie i jędrność skóry.

Lifting twarzy – zastosowanie

Główne obszary zabiegowe to:
twarz,
szyja,
dekolt,
okolice oczu i ust.

Laser Q-Switch posiada wiele funkcji, które pozwalają na wiele zastosować.
Lifting twarzy umożliwia:
usuwanie zmarszczek,
eliminację przebarwień i plam,
likwidację blizn i rozstępów,
zmniejszenie oznak fotostarzenia skóry,
ujędrnianie skóry,
usuwanie tatuaży.

Lifting twarzy – korzyści

Lifting bez skalpela to nieinwazyjna metoda, umożliwiająca bezpieczne usunięcie wszelkich niedoskonałości skóry oraz jej korzystną poprawę. Pozwala na to wyjątkowy, innowacyjny laser Q-Switch, którego działanie zostało potwierdzone klinicznie. Laser sprawdzi się w przypadku najcieńszej i najdelikatniejszej skóry, nie naruszając boleśnie jej struktury.
Wykorzystany w zabiegu laser jest wielofunkcyjny, a dzięki wymiennym końcówkom jego światło może docierać do najgłębszych warstw skóry.
Lifting twarzy z wykorzystaniem skalpela pozwala na natychmiastową poprawę skóry twarzy, szyi czy dekoltu bez znaczących skutków ubocznych, jak w przypadku tradycyjnego chirurgicznego liftingu.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *