Zabiegi Zabiegi laserowe

Poprawa życia erotycznego dzięki liftingowi pochwy

laser fotona intima

Nowoczesna medycyna w zakresie ginekologii estetycznej daje nam możliwości bardziej kompleksowego dbania o siebie i podwyższania własnego komfortu. Innowacyjne usługi w gabinetach ginekologicznych cieszą się coraz większą popularnością wśród pań. Chcąc poprawić wygląd okolic intymnych lub usprawnić funkcje seksualne możemy zdecydować się na lifting pochwy, który całkowicie wyklucza użycie skalpela i rekonwalescencję.

Lifting okolic intymnych – na czym to polega?

Lifting pochwy to zabieg przeprowadzany z użyciem innowacyjnego lasera Fotona Intima, dostępnego w gabinecie ginekologicznym w Klinice Tazbir w Łodzi. Głównym celem jest rewitalizacja i skorygowanie budowy anatomicznej okolic intymnych, czego skutkiem będzie zwiększenie walorów estetycznych narządów płciowych i poprawa życia seksualnego. Zabieg wywołuje stymulację kolagenu poprzez proces fototermicznego, nieablacyjnego napięcia, które powoduje obkurczenie się ścianek pochwy. Na skutek procesów wynikających z przeprowadzenia zabiegu zwiększa się także napięcie i elastyczność błony śluzowej pochwy. Tym działaniem niewątpliwie możemy zapobiegać występowaniu niektórych schorzeń np. wysiłkowemu nietrzymaniu moczu. Znacznie poprawiają się również funkcje seksualne i doznania w trakcie stosunku. Zabieg zwiększa komfort psychiczny i podnosi poziom postrzegania własnej atrakcyjności.

Szczegóły zabiegu

Każdą procedurę terapii laserowej rozpoczyna wywiad lekarza ginekologa z pacjentką. Specjalista przeprowadza dodatkowo badanie ginekologiczne, na podstawie którego wyklucza przeciwwskazania i ustala szczegóły zabiegu. Pacjentka jest zobowiązana dostarczyć aktualne badanie cytologiczne. Sam zabieg polega na bezpośrednim wprowadzeniu, przez lekarza, głowicy wyposażonej w skaner do wnętrza pochwy i wysłaniu wiązek lasera bezpośrednio do ścianek narządu. Powoduje to serię mikrouszkodzeń w śluzówce, co rozpoczyna samodzielną regenerację. Skutkuje to powstaniem nowych tkanek i gruntowną odbudową śluzówki, a także powstaniem nowych, młodych gruczołów i komórek. Błona śluzowa zostaje odbudowana i zregenerowana, wraz z postępem procesów naprawczych poprawia się napięcie, elastyczność, nawilżenie pochwy i jej zwężenie. Ponadto, na skutek nieablacyjnego, fototermicznego obkurczania pochwy dochodzi do zwężenia pochwy i ujędrnienia tkanek – co jest skutkiem stymulacji produkcji włókien kolagenowych. Ewentualny problem z nietrzymaniem moczu zostaje zredukowany. Znacznej poprawie ulegają funkcje seksualne, a kobiety oceniają życie seksualne jako bardziej satysfakcjonujące. Zabieg jest krótki i całkowicie bezbolesny. Stosowane jest również znieczulenie miejscowe. Wykluczenie ingerencji chirurgicznej powoduje całkowitą redukcję krwawienia, konieczność hospitalizacji czy długotrwałe ograniczenia. Powrót do aktywności seksualnej jest możliwy już od 3. dnia po zabiegu.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres laktacji,
  • aktywne uszkodzenia, infekcje intymne,
  • krwawienia,
  • aktywna menstruacja,
  • nowotwory,
  • przebyta lub czynna choroba zakrzepowo-zatorowa,

Warto zdecydować się na zabieg w przypadku kiedy kobieta nie planuje zajścia w ciążę, która może zniwelować uzyskany efekt.

 

Więcej informacji na temat oferty dotyczącej lasera Fotona Intima znajdziesz na stronie: http://klinikatazbir.pl/ginekologia-estetyczna/laser-fotona-intima-obkurczanie-pochwy-nietrzymanie-moczu/

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *